REPSOL

Відомий в усьому світі  бренд Repsol (Іспанія),знову в Україні. Компанія “Авто Стандард Груп” отримала ексклюзивні права, представляти даний бренд в Україні.

Repsol пропонує широкий асортимент найвищої якості продуктів для легкових автомобілів, мототехніки, вантажних автомобілів, техніки для сільського господарства,водного транспорту, протестованих в найбільш жорстоких умовах експлуатації та змагань.

Коли ви обираєте мастила Repsol, Ви обираєте значно більше, ніж просто мастила. Крім того, що Ви купуєте продукцію високої якості, Ви отримуєте гарантії Repsol. Інтегрована глобальна енергетична компанія, яка займається видобуванням, виробництвом, переробкою, продажем та маркетингом нафтопродуктів в більше, ніж 90 країнах. Repsol забезпечує мільйонам людей та компаніям у всьому світі найбільші ефективні, відповідальні енергетичні рішення. Ви отримуєте максимальні інновації. Repsol має власний Технологічний Центр, де технологи та дослідники компанії постійно покращують кожний продукт, щоб забезпечити максимальну ефективність і високий рівень технічної та екологічної якості.

Підбір продуктів на сайті Repsol