Carbon

AUTOPART – це підприємство,  що працює в автомобільній галузі з 1982 р. та є виробником і дистриб’ютором високої якості тягових кислотних акумуляторів ємністю від 36Ah до 230Ah і напруженістю 6V та 12V, призначених для всіх типів автомобілів, автобусів, тракторів і сільськогосподарських машин. Фірма пропонує також акумулятори для мотоциклів, японських автомобілів і для електромобілів Мелекс.

Двадцятип’ятирічний досвід в акумуляторній галузі є капіталом, якому довіряють багато покупців, а також провідні фірми польської автомобільної галузі, вмонтовуючи акумулятори AUTOPART у фабричному обладнанні.

Акумулятори AUTOPART якісно відрізняє те, що це підприємство є єдиним в Польщі виробником, що виготовляє свої товари на основі спеціальної технології. Окис свинцю (основний компонент акумуляторної пасти) виробляється розпилювальним методом, що здійснюється на основі системи Бартона. Цей метод застосовується в країнах Північної Америки та Далекого Сходу, де виготовляється 75% вироблених у світі акумуляторів. Характерною рисою зазначеного методу є простота і чутливість керування процесом виготовлення, що дозволяє отримувати продукт із заданими параметрами і зберігати його якість на незмінному рівні. Виготовлені частинки свинцю мають однаковий розмір, і це дозволяє отримувати активну масу з єдиними параметрами, завдяки чому досягається висока ємність.

Турбота про повторюваність у виробничому процесі, а також якість сировини, що використовується в ньому, дають покупцеві гарантію якості продукції. Ця продукція є результатом довголітньої праці вчених і спеціалістів з інженерії, технології, та економіки.