motoChampion

Мотоциклетні акумуляторні батареї «OUTDO» –  бренд акумуляторів високої продуктивності компанії Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co., Ltd. (Чжанчжоу, Китай). Компанія заснована в 1997 році і знаходиться в економічній зоні “Золотого трикутника”. За більш ніж 20 років компанія Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co. перетворилася на великий конгломерат з виробництва акумуляторних батарей для автомобілів, мотоциклів, електричних велосипедів та енергозберігаючих батарей. Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co. має три дочірні компанії, розташовані в Гонконгу, Таїланді та Індонезії.

Продукція Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co. широко використовується в багатьох галузях промисловості: мотоцикли, легкові автомобілі, електричні велосипеди, зв’язку, електрики, радіо і телебачення, садівничих інструментів, освітлення, безпека і захист, лікування, сонячного вітру / енергії тощо. Річний обсяг виробництва перевищує 10,000,000 KVAH.

Zhangzhou Huawei Power Supply Technology Co має мережу продажів та обслуговування по всій країні, і експортує товари у більш ніж 130 країн Європи, Північної Америки, Південно-Східної Азії, Близького Сходу та Північної Америки.