ENEOS

В перекладі з грецького Eneos трактується як нова енергія. І ця назва справді відповідає дійсності! А все тому, що компанія використовує найсучасніші технології, які відповідають останнім стандартам якості. Моторні оливи Eneos відповідають новим параметрам класификацій SAE, ACEA, API, ILSAC, що дозволяє даній продукції успішно конкурувати з найкращими європейськими виробниками мастильних рідин для двигунів.
Наразі JXTG Nippon Oil&Energy є безперечним лідером серед нафтопереробних компаній Японії:

  • 51% частки японського ринку мастильних матеріалів належить Корпорації
  • В Японії нараховується близько 14 000 АЗС під брендом ENEOS, 2 000 з яких – в Токіо
  • ENEOS обирають найбільші автовиробники Японії в якості оливи первинної заливки
  • JXTG Nippon Oil&Energy – масштабний виробник ОЕМ продукції для Toyota, Honda, Nissan, Suzuki, Mitsibishi, Daihatsu, Isuzu на японському ринку
  • Продукти ENEOS вибирають автолюбителі в больш ніж 50 країнах світу

ENEOS – це бренд не лише мастильних матеріалів та автозаправних станцій, але й різних видів палива (автомобільного, авіаційного, морського та ін.), паливних елементів, хімічних продуктів, послуг по постачанню електроенергії та її альтернативних видів. JXTG NOE – найбільша енергетична компанія Японії.
Основні партнери JXTG NOE по постачанню автомобільних мастильних матеріалів: Toyota, Lexus, Nissan, Honda, Suzuki, Subaru, Mitsubishi Motors, Mazda, Mercedes-Benz, Isuzu, Honda, Yamaha, Kyb, Hino.