Comline

Comline – один із найбільш швидкозростаючих європейських брендів, створений у 1991 році. Основними перевагами бренду є: 1)англійська якість; 2)доступна ціна; 3) широкий асортимент.
Якість продукції виводиться на перший план, і це забезпечує стабільність та надійність використання. Бренд прагне надати своїм клієнтам маржинальні можливості, досягаючи це завдяки економічній бізнес‐моделі та експертним знанням нашої команди по розробці продуктів та закупівель. Команда «Comline» постійно працює над розширенням асортименту для задоволення потреб клієнтів ринку Aftermarket.
Основні особливості фільтрів «Сomline»: ‐ чудова фільтрація та захист від забруднень; ‐ високоякісний папір для виробництва; ‐ поліуритан та поліпропилен найвищої якості; ‐ протестовано задля найкращих показників роботи двигуна; ‐ відповідність ОЕ стандартам; ‐ якісне склеювання частин; – фосфатна обробка, що забезпечує захист від корозії; ‐ наявність антидренажного клапану; ‐ комплексний діапазон фільтрів тощо.
Гальмівні диски проходять випробування як на заводі, так і в лабораторії якості «Comline». Диски з покриттям «Comline» проходять випробування в агресивному середовищі (240 годин) для гарантії довговічності диску та стійкості покриття від корозії. Кожен диск згодом перевіряється на зношуваність, зміну товщини та динамічний баланс за вимогливими стандартами. Ця остання перевірка гарантує, що кожен гальмівний диск «Comline» забезпечить простоту установки та дійсно неперевершену продуктивність.
У 1997 році компанії «Comline» та «Allied Nippon» уклали угоду про сумісне підприємство. Ця угода визначила компанію «Comline» ексклюзивним європейським дистриб’ютором гальмівних колодок Allied Nippon.
Гальмівні колодки «Сomline» випробувано на рівень шуму з різною швидкістю тиску. Вони характеризуються своєю компактністю та ефективністю гальмування притемпературі вище 500°C.