Febi

Компанія febi bilstein є одним з провідних у світовому масштабі виробників і постачальників запчастин для легкових і вантажних автомобілів на ринку автомобільних запчастин. Уже понад 170 років ця марка є символом досвіду поколінь, якості, сервісу, надійності та інновацій. Febi є незалежним традиційним сімейним підприємством і пишається тим, що може запропонувати постійно зростаючу комплексну програму з більш ніж 30 000 найменувань деталей – з поставками більше ніж в 130 країн.
У febi bilstein можна знайти все для професійного ремонту легкових і вантажних автомобілів, автобусів, трейлерів, причепів і автомобілів малої вантажопідйомності всіх поширених марок і моделей, наприклад, для систем рульового управління, двигунів, гальм, ходової частини, кріплення коліс, автомобільного електрообладнання, пневматики і багато чого іншого.
У понад 69-ти країнах febi має власні представництва або дилерів. Оскільки доводиться дорожити буквально кожною секундою, в логістичному центрі febi в Еннепеталь (Німеччина) постійно наявні понад 100 мільйонів найменувань деталей, готових для відвантаження клієнтам в Німеччині та за кордоном.
Febi прагне до виконання честолюбної місії: бажаємо поставляти найкращі запчастини на незалежному ринку в найкоротші терміни і по всьому світу. Щоб довести своє право на провідне становище на ринку, ми орієнтуємо всі свої підприємницькі дії на чіткі уявлення про цінності і цілі. Вони створюють фундамент повсякденної роботи febi і втілюються в принципах і мотивації до дії.