Hengst

Компанія Hengst була заснована в 1958 році інженером Вальтером Хенгстом і спочатку орієнтувалася виключно на конвеєрні поставки – серед клієнтів того часу були усі відомі автовиробники Німеччини.

Сьогодні Hengst – це велика міжнародна компанія, що має представництва та заводи по всьому світу. Подібна географія розміщення дозволяє бути максимально близько до споживачів – з часів заснування компанії основним напрямком роботи Hengst є поставки на конвеєри практично всіх світових виробників легкових і вантажних автомобілів, а також спеціальної, будівельної та іншої техніки.

Hengst виробляє сучасні системи фільтрації та елементи двигуна. Традиційна якість та інноваційні технології об’єднуються для того, щоб створити товар з унікальними якісними показниками. Продукція компанії включає широкий спектр запчастин, починаючи від фільтруючих елементів масляних, паливних і повітряних систем фільтрації, а також фільтрів салону, до мультифункціональних модулів для всіх типів двигуна. Багаторічний досвід компанії в розробці та виробництві систем фільтрації також затребуваний в індустріальних і природоохоронних комплексах, для яких Hengst знаходить індивідуальні рішення.

У своїй роботі, в розробці, дослідженнях і виробництві ми ніяк не розділяємо продукцію, призначену для поставок на конвеєри та для вторинного ринку. Все, що ми виробляємо, сходить з одних і тих же виробничих ліній, піддається пильному контролю якості за єдиними процедурами, і, як результат – Ви можете бути впевнені – фільтр Hengst, який Ви придбали для свого автомобіля, абсолютно ідентичний тому, що був встановлений в ньому на заводі під час виробництва. Єдина найвища якість продукції – наш життєвий принцип і наше кредо!