NTN-SNR

Створена в 2007 році в результаті злиття японської компанії NTN і французької SNR, група NTN-SNR є одним з трьох провідних світових виробників підшипників, представленим у всіх галузях – від автомобільної та аерокосмічної промисловості, до гірничодобувної галузі та вітряної енергетики.

Компанія NTN була заснована в 1918 році в Префектурі Міе біля міста Нагойя (Японія). Історія компанії SNR бере свій відлік з відкриття першого заводу в 1916 році в місті Ансі (Франція). Обидві компанії починали свій шлях саме як виробники підшипників, таким чином, сукупний досвід виробництва двох членів групи перевищує 180 років.

Дослідницькі центри та заводи групи розташовані на трьох континентах: 19 заводів у Японії, 10 у США і 11 в Європі. Найвищий рівень якості і настільки масштабне виробництво дозволяє компанії пропонувати своїм клієнтам найширший асортимент на вторинному ринку автозапчастин, а також бути найбільшим у світі постачальником на конвеєри більшості великих автомобільних виробників (включаючи і німецький ринок), серед яких такі відомі марки, як: Renault, Aston Martin, Audi, BMW, Ford, Mercedes- Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Toyota, Volkswagen і багато інших.