PHILIPS

У 1891 брати Антон і Джерард Філіпс заснували високотехнологічне підприємство, яке виробляло електричні лампочки. Брати Філіпс перетворили електричну лампочку з експериментального пристрою в побутовий виріб. Таким чином, історія фірми Philips, яка зараз є найбільшим у світі виробником електроніки, побутової техніки, медичного обладнання та багатьох інших товарів, почалася саме з ламп. І зараз Philips є новатором і провідним виробником автомобільних ламп. Звернувши погляд навіть на недалеке минуле, ми виявимо, що саме Philips першим почав серійне виробництво ксенонових ламп, саме Philips підняв планку якості, оголосивши, що лампи для ринку запчастин мають таку ж якість,  як і для постачань на конвеєри виробників автомобілів. Застосування новітніх технологій дає можливість Philips бути лідером у розробці нових типів і нових різновидів автоламп.

Компанія Philips перша стала пропонувати на ринку автозапчастин автомобільні лампи стандартної потужності зі збільшеним світловим потоком на 30% (Premium), на 50% (VisionPlus), лампи з колірною температурою 4000К Blue Vision. Кожен рік на ринку автозапчастин з’являються новинки від Philips. Це галогенні лампи GT150 (на 50% більше світла + тюнінг), Nightguide Double Life (три спектри випромінювання – жовтий, білий, блакитний – з подвоєним строком служби і збільшеним на 50% світловим потоком), Crystal Vision (колірна температура 4300K), Diamond Vision (5000K), лампи для мотоциклів MotoVision.

Всі галогенні лампи Philips зроблені зі спеціального кварцового скла (Philips Quartz glass), яке практично на 100% блокує УФ випромінювання,  що негативно впливає на пластикові деталі фар. Лампи Philips допомагають підвищити загальну впевненість водія і забезпечують безпеку водіння.