Purflux

Purflux – добре впізнаваний бренд фільтрів преміум якості від великого італійського постачальника Sogefi Group.

Група Sogefi – провідний світовий постачальник оригінальних запчастин для автомобільної промисловості з понад тридцятирічним досвідом. Sogefi займається розробкою та виготовленням фільтраційних систем, пружних елементів підвіски, систем кондиціонування повітря і систем охолодження двигуна.

Завдяки значному внеску групи Sogefi в дослідну діяльність, всі випускаються їй компоненти постійно удосконалюються в плані терміну служби, ефективності, розміру, ваги та екологічності.

З плином часу Sogefi стала міжнародним лідером автомобільних компонентів.

Збільшуючи стратегічну міць шляхом придбання важливих компаній і природного зростання як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, Sogefi продемонструвала неймовірну здатність до інтеграції різних культур, технологій та ринків.

Sogefi S.p.A. зареєстрована на міланській фондовій біржі в сегменті STAR і виступає партнером провідних світових виробників легкових автомобілів, вантажного автотранспорту і землерийних машин. В даний час група співпрацює з 21 країнами на 4 континентах, володіє 42 заводами і 17 торговими представництвами.

Під егідою групи Sogefi компанія пропонує свою продукцію для різних ринків через ряд комерційних брендів – кожен зі своїм власним іміджем, культурою та спадщиною.

У складі групи Sogefi S.p.A. є 36 консолідованості компаній і працюють три підрозділи: по виробництву деталей підвіски, фільтрів і продукції для ринку запчастин.

Підрозділ запчастин надає послуги всіх каналах незалежних ринків автомобільних запасчастей по всьому світу. Продукція, що поставляється включають в себе широкий спектр масляних, повітряних, паливних і салонних фільтрів для задоволення потреб обслуговування різноманітного ринку, який охоплює легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку, промислове та внедорожное обладнання.

Підрозділ запчастин отримує вигоду від вагомої присутності Sogefi на ринку Original Equipment в якості основного постачальника глобальних систем фільтрації.

Ці фільтри для легкових автомобілів продаються підрозділом запчастин на більшості національних та міжнародних ринків під брендами “PURFLUX”, “FRAM®” і “CoopersFiaam”, які є миттєво впізнаваними на багатьох ринках як продукція преміум якості. Sogefi Pro – це бренд націлений на комерційні автомобілі.