TRW

TRW Automotive Aftermarket, підрозділ компанії TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і кермового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструментарій. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях.

Компанія досягнула дуже важливої інновації в області гальмівних систем. TRW представила Cotec – інноваційне покриття для гальмівних колодок. Незалежні випробування довели, що Cotec дає істотно менший гальмівний шлях, ніж гальмівні колодки основних конкурентів або навіть виробників оригінального обладнання, під час перших зупинок після заміни гальмівної колодки. Стандартний процес притирки включає період, відомий як “обкатка” колодки, який має місце на початку згаданого процесу, коли коефіцієнт тертя нижчий, ніж зазвичай. Гальмівні колодки TRW з покриттям Cotec усувають цю проблему шляхом покращення контакту між гальмівним диском і колодкою. Незалежні випробування показали, що колодка Cotec TRW перевершує колодки основних конкурентів і виробників оригінального устаткування під час перших зупинок не менше ніж на довжину автомобіля.

Фрикційний матеріал – найважливіша частина гальмівної колодки. Колодки TRW містять оптимальну суміш сировинних матеріалів, від смоли до графіту. Інгредієнти забезпечують стабільний коефіцієнт тертя і гальмівні характеристики, які гарантують найвищий ступінь безпеки при будь-яких температурах, на будь-яких швидкостях та у будь-яких умовах.

Щорічно компанія TRW виробляє 12000000 гальмівних дисків як для сервісних станцій автовиробників, так і для незалежного ринку запчастин. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції. Компанія TRW пропонує асортимент з 1012 номерів деталей, який охоплює 98% європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо йдеться про високовуглецеві гальмівні диски.

На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила у продаж понад 350 мільйонів супортів, що зробило її безпрецедентним експертом на ринку післяпродажного обслуговування. Асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе понад 650 позицій, завдяки чому TRW є лідером в сфері охоплення парку автомобілів. Колісні циліндри, оснащені PCRVi, відповідають найвищим технічним стандартам, дозволяючи надійно знизити тиск, який зростає у задніх гальмах.